науково-практичні конференції на базі БДМУ

Засідання Чернівецького осередку Асоціації імплантологів України

5 березня 2021 року відбулося засідання Чернівецького осередку АІУ, організоване його головою Радуканом Віорелом. В ньому взяли участь голова Асоціації імплантологів України М.М. Угрин, декан стоматологічного факультету БДМУ В.В. Білоокий. Лекції представили Віктор Каленчук, Олександр Обабко, Роман Левандовський, Андрій Сарафінчан та Віорел Радукан.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

16-17 травня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходила науково-практична конференція з міжнародною участю присвячена 75-ти річчю університету «Взаємоінтеграція теорії і практики в сучасній стоматології».

програма конф тер стом.pdf

4-5 травня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» проходила науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні аспекти теоретичної та практичної стоматології"

Програма.pdf